Vizite în teren la unitățile de învățământ incluse în cele patru proiecte de eficientizare energetică

Primarul municipiului Giurgiu și viceprimarul Marian Damian au vizitat astăzi șantierele de lucru deschise în cele patru unități de învățământ ( Liceul Teoretic ”Nicolae Cartojan”, Liceul Tehnologic ”Ion Barbu” și școala nr.6 arondată acestuia, Școala gimnazială ”Sfinții Martiri Brâncoveni” și Școala gimnazială nr.3) incluse în proiectele cu finanțare europeană nerambursabilă privind eficientizarea energetică.
Edilii efectuează frecvent astfel de vizite pentru a se asigura de calitatea lucrărilor, dar și pentru a urmări stadiul lucrărilor.

Ultima modificare: 04.10.2023 – 12:48 de către Administrator

Anteriorul Continuă controalele la proprietarii de câini